Konya ’daki Yapısal Demir Çelik Metal Marketiniz ...
Dil Seçimi | Türkçe

Şirket Profili

Anasayfa » Kurumsal » Şirket Profili

 

1976 yılında  Demir Çelik Sektöründe ticari hayatına başlayan Torkdemir, daha önceki yıllarda baba mesleği olan demir doğrama (soğuk demircilik) işlerinin en az 15 yıllık deneyimi ve  2. nesil mühendislik+ teknik bilgilerinin desteği ile harmanlanarak; daha uygun fiyata, daha kaliteli, dürüst ve etik ticaret anlayışıyla; adım adım iş hacmi ile, personel sayısı ile biraz daha büyüdü.

 


2013 yılında tamamen kendi özkaynaklarımızla!.. Çok kısa bir süre içinde, sektöre daha çok çeşit ve alternatif ürünler sunmak, rekabet ve kaliteyi artırmak üzere Konyanın yükselen değeri ve gözde ticaret- sanayi bölgesi "Büsan Özel Organize Sanayii"nde 20.000 m²  alanda 10.000 m² si kapalı olmak üzere "Yapısal Çelik Malzemeleri- Metal Endüstri Market" tarzında, ergonomik, tamamen çağdaş, mühendislik anlayışı ve mimarisiyle  projelendirilmiş ve inşa edilmiş yeni yerinde hizmete başladı.


Ticaret hayatına atıldığımız ilk günden bugüne, en kaliteliyi; en modern ve en ucuz şekliyle sunmayı  amaçladık, bu amacımızdan hiç sapmadık. Taklit etmeden, yenilikçi ve ilk olma prensibimizden ödün vermeden…


Her türlü yasal mevzuata uyarak; işçilerimizin sağlığını ve güvenliğini herşeyin üzerinde tutarak, her türlü riski analiz ederek oluşturduğumuz çatı altında , kurumsal kültür ve amatör ruhla yetiştirdiğimiz eğitimli ve konusuna hakim personelimiz ile, müşterilerimize, şehrimize, ülkemize profesyonelce sunmaktayız.


Demir Çelik Sektöründe hayatımızın her noktasında edindiğimiz tecrübelerimizi, teknolojik, inovatif ve çağdaş yönetim modeline uyarak yeni nesillere aktarma inancındayız.


Bu gücü geçmişimizden alıp geleceğe taşıyoruz!...